Autonieuws  |  Chery bereidt komst naar Europa voor

Chery M14
22 april 2005  |  10:45  |  Tekst:
De Chinese autofabrikant Chery bereidt een komst naar ons werelddeel voor. Daarbij worden geen halve maatregelen genomen. De Chinezen willen in Europa ook auto’s gaan produceren.
 

Chery hoopt in 2007 actief te worden op de Europese markt. Dan worden hier niet alleen auto’s van de Chinese fabrikant verkocht, maar ook gebouwd. Op het moment doet Chery onderzoeken in Polen, Tsjechië en Roemenië. Dat meldt de Duitse uitgave van de Financial Times.
Export is niet nieuw bij Chery. Op het moment worden al auto’s van het merk verkocht in Zuid-Amerika, Azië en Afrika. Nog dit jaar wil het merk met een groot model de Amerikaanse markt gaan veroveren.
Chery produceert ook al auto’s in Iran. Het merk is niet de enige Chinese autofabrikant die auto’s in het buitenland produceert. Brilliance Cars, de fabrikant van Zonghua, staat op het punt om productie te starten in Egypte.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep