AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Bentley Continental GT omgebouwd tot GT3-racer

Bentley Continental GT3
Een Bentley Continental GT in racetrim, da's waarmee het Engelse merk op de proppen komt op de Salon van Parijs. De Contintental GT3 komt in 2013 in actie, eerst start het testprogramma eind volgend jaar is hij raceklaar.

Een Continental GT Speed helemaal gestript, voorzien van een enorme spoiler, het nodige carbon en een gewicht van 1.250 kilo. De ultieme voetballersauto getransformeerd in een GT3-racer. Dit zijn de eerste beelden van de Continental GT3 die uiteraard raceklaar is. En dat betekent dat het normaal zo weelderige interieur plaatsgemaakt heeft voor minimalisme en uiteraard een rolkooi.

De auto gaat daadwerkelijk in actie komen, meldt Bentley. En daarmee keert voor het eerst sinds de Le Mans-zege in 2003 een Bentley fabrieksracer terug op het circuit.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (12)

Reageren