Mini-dinosaurus Suzuki Jimny kan fris verder

Suzuki Jimny
Jawel: Suzuki heeft de Jimny een facelift gegeven. En we hebben meteen de nieuwe vanafprijs van de inmiddels ruim veertien jaar oude mini-offroader.

Als je op zoek bent naar veel off-road rijplezier voor niet al te veel geld, dan is de Jimny geen verkeerde keuze. Al beginnen de jaren voor het huidige model, dat al sinds mensenheugenis op de markt is, onderhand wel te tellen. De hoogste tijd voor een facelift, moeten de Japanners gedacht hebben.

Volgens eigen zeggen heeft Suzuki het exterieur en het interieur "flink aangepakt." Heel duidelijk zijn de uiterlijke verschillen echter niet, en ook aan de binnenkant zijn de wijziging niet wereldschokkend te noemen. De motorisering blijft dezelfde, de bekende 1,3-liter benzinemotor. De vanafprijs van de Jimny ligt na z'n opfrisbeurt op 19.699 euro.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (47)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.