AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault wil premium gaan met merk Initial Paris
88
Concerngenoot Nissan heeft al een luxemerk in het portfolio in de vorm van Infiniti, maar ook Renault heeft nu z'n zinnen gezet op een premium merk. Dit moet Initial Paris gaan heten.
Dat heeft Renault-COO Carlos Tavares in een interview met de Franse krant Les Echos gezegd. In het interview zegt Tavares dat Renault voor het einde van dit jaar een definitief besluit neemt over de komst van Initial Paris en/of het opnieuw leven inblazen van Alpine. Als het project groen licht krijgt, dan zal Renault voor de ontwikkeling van de auto's samenwerken met andere autofabrikanten.
Renault heeft bij het maken van deze plannen ongetwijfeld met een schuin oog naar Citroën gekeken. Dat is immers ook een mainstream merk, maar door de introductie van het DS-label kan Citroën toch meespelen in het premiumsegment met z'n grotere winstmarges.
PRIVATE LEASE Renault
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Budgetbrigade 2025 - Renault Twingo - Op de rollenbank
Duurtest
Natuurlijk is de stap van de Renault Zoe naar de 5 gigantisch maar de Zoe voelt zeker niet oubollig
Elektrische auto's
Update! Dit zijn de beste elektrische auto’s tot €35.000
Nieuws
Nieuwe Renault Twingo: bijna een-op-een de retro concept car
Achtergrond