'Heftige sanering bij Opel op komst'

Opel-fabriek in Bochum | Foto: ANP/AFP
Het geduld van General Motors met Opel en Vauxhall lijkt op. De Europese merken blijven kwakkelen en GM wil nu drastische maatregelen nemen.

Dat meldt de Wall Street Journal, die contact heeft gehad met een anonieme persoon uit de GM-top. Die vertelde de krant: "Bij GM is er toenemende frustratie over de gang van zaken bij Opel. Er is het knagende gevoel dat wij twee jaar geleden te mild zijn geweest met onze bezuinigingen bij de Europese merken."

GM zou op het punt staan om 'zeer slechte' cijfers van Opel voor het vierde kwartaal van 2011 te onthullen. Het automobielconcern wil volgens de berichtgeving flinke offers van de Europese vakbonden vragen. GM overweegt de fabrieken in het Duitse Bochum en het Engelse Ellesmere Port te sluiten. Daar werken in totaal ruim 5000 werknemers.

PRIVATE LEASE Opel

Lezersreacties (85)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.