Autonieuws  |  Officieel: de gloednieuwe Kia Cee'd!

Kia Cee'd
10 januari 2012  |  16:04  |  Tekst:

Het autonieuws komt vandaag uit alle windstreken. Het epicentrum mag dan in Detroit zijn, we kunnen ook de gloednieuwe Kia Cee'd laten zien!

De komst van de nieuwe Cee'd is geen complete verrassing: Hyundai onthulde op de IAA immers al de i30, die op hetzelfde platform staat. Bij het Hyundai-concern duurt het dan nooit lang voor het andere merk ook de beschikking krijgt over de nieuwe techniek.

Het gaat om de vijfdeurs hatchback, de driedeurs laat nog even op zich wachten. Kia is erg trots op het 'sportcoupé-achtige' uiterlijk en dan met name de verchroomde omlijsting van de zijruiten en de vouwen op de motorkap. Binnenin heeft de Cee'd een op de bestuurder gericht dashboard.

Verdere details ontbreken, maar voor de motoriseringen kunnen we kijken naar de Hyundai i30. Dat betekent dat we kunnen rekenen op een 1,4-liter viercilinder met 100 pk en een 1.6 GDI met 140 pk. Voor de dieselliefhebbers bestaat het menu uit een 1.4 CRDi met 90 pk en een 1.6 CRDi met 126 pk. De nieuwe Kia Cee'd verschijnt in het tweede kwartaal van 2012 al bij de Nederlandse dealers.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep