Autonieuws  |  “Amerikaanse basis voor Skoda Yeti+”

Skoda VisionD
1 december 2011  |  10:38  |  Tekst:

Skoda plant voor over twee à drie jaar een crossover die in het programma boven de Yeti komt. Waarschijnlijk wordt die afgeleid van een nieuw model dat Volkswagen alleen uitbrengt op de Amerikaanse markt.

Volkswagen heeft de wens om flink te groeien op de Amerikaanse markt. Daarvoor wordt een aantal modellen speciaal voor die regio ontwikkeld. Eén er van is een crossover met drie zitrijen, die het midden houdt tussen een SUV en een mpv. Het model wordt in het programma geplaatst tussen de Tiguan en de Touareg. Het wordt de vervanger van de Routan, die niets meer of minder is dan een omgemerkte Chrysler Voyager.

In Europa heeft Skoda voor over twee of drie jaar de Yeti+ aangekondigd. Dat is de werktitel van een SUV-achtige die duidelijk boven de Yeti in het programma moet komen. De verwachting is dat die Skoda de zelfde basis heeft als de Amerikaanse VW en dus zeker zeven zitplaatsen krijgt.

De Yeti+ is de achtste modellijn van Skoda. Eerst is het nog de beurt aan de Rapid, die we volgend jaar verwachten, daarna volgt de grote crossover. Verdere details over die auto zijn nog niet bekend. De woordvoerster van Skoda kan ook nog niet vertellen op welk platform de nieuwe grote Skoda wordt gebouwd.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Unieke Sneak Preview van de Peugeot 208 (Advertorial)

Nieuw: De Peugeot 208. Medio april in de showroom, nu al te bewonderen.   Lees verder
  Peugeot 208 Teaser
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep