Autonieuws  |  Mercedes SLS AMG Black Series laat zich zien

Mercedes SLS AMG Black Series
19 oktober 2011  |  17:44  |  Tekst:

Na de introductie van de Roadster rust Mercedes-Benz bij de SLS AMG niet op z’n lauweren. Bij de testfaciliteit heeft onze fotograaf namelijk zojuist de SLS AMG Black Series gespot!

De auto verraadt z’n identiteit door z’n wielkasten, die flink uitgeklopt zijn ten opzichte van de gewone SLS AMG. Onder de camouflage verwachten we bovendien extra luchtinlaten en spoilerwerk.
De Black Series wordt de overtreffende trap van de SLS AMG. Dat betekent ook meer vermogen. De vermogensstijging valt mee: volgens diverse buitenlandse media haalt de Black Series 600 pk uit de atmosferische 6,2-liter V8. De standaardauto is goed voor 571 pk.
Naast het extra vermogen zullen de ingenieurs van AMG ook hun best doen om gewichtsreductie te bewerkstelligen. Reken op extra lichte wielen en intensief gebruik van koolstofvezel. Vanaf 2012 wil Mercedes-Benz sowieso flink meer koolstofvezel in het gamma gaan gebruiken.
Rest nog de vraag: wanneer komt de SLS AMG Black Series? We verwachten ‘m in ieder geval niet voor 2012. Wellicht wordt het zelfs pas 2013 voor deze pk-beul bij de dealers staat. 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Maserati GranCabrio Sport – Mercedes-Benz SLS AMG Roadster
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep