Autonieuws  |  Ferrari-toekomst heet Eternità

Ferrari Eternità
20 juli 2011  |  12:02  |  Tekst:

Met een speciale Design Contest heeft Ferrari talentvolle ontwerpers gevraagd de ultieme Ferrari voor de toekomst te schetsen. De winnaar van de door Aziaten gedomineerde Design Contest heet Eternità.

De Eternità is een ontwerp van de Kim Cheong Ju, Ahn Dre, Lee Sahnseok. Ze zijn studenten aan de Hongik University in Seoul. Ferrari prijst in het juryrapport de Eternità als een ‘volbloed hypercar, die vol zit met technologie en materialen van de volgende generatie’.
De auto eindigde voor de Xezri van Samir Sadikhov uit Azerbeidzjan, die verbonden is aan de studio IED in Turijn. De nummer drie, de Cavallo Bianco, is een creatie van Henry Cloke en Qi Haitao, die studeren aan de RCA in Londen.
Alle ontwerpen richtten zich op het verlagen van het verbruik, met name door toepassing van hybride technologie. Veel ontwerpers bewerkstelligden het lagere verbruik bovendien door toepassing van lichtgewicht materialen. Vooral bij een sportauto als een Ferrari heeft de toepassing van dergelijke materialen als voordeel dat het lagere gewicht ook voor betere rijeigenschappen zorgt. 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep