Imposante concept: Peugeot SxC
Peugeot neemt een bijzondere auto mee naar de Autoshow van Sjanghai: de SxC Concept.
Peugeot richt zich met de cross-over op de Chinese markt, waar dat type auto steeds populairder wordt. De SxC biedt volgens Peugeot de eigenschappen van een SUV, maar zonder log of extreem te worden. Het ontwerp is afkomstig van Peugeots China Tech Center in Shanghai.
De SxC is 4,87 meter lang, 2,04 meter breed en 1,61 meter hoog. De wielen hebben een diameter van maar liefst 22 inch. Aan de voorzijde zien we de kenmerken van het nieuwe design. De grille die als een apart onderdeel los van de auto lijkt te "zweven". De 'strak gesneden' koplampunits geven de auto een specifieke en katachtige blik, die nog eens wordt versterkt door de LED-dagrijverlichting.
Een vergelijkbare precisie komt terug in de achterlichten in de vorm van een boemerang. Verder beschikt de auto over allerlei hightech details zoals de aerodynamische buitenspiegels met ingebouwde achteruitrijcamera's. Het karakter van de auto wordt nog eens onderstreept door het gebruik van geborsteld aluminium voor onder andere de dakrails en de zijruitomlijsting.
De SxC profiteert van de Hybrid4-aandrijflijn. Deze bestaat uit een 1.6 THP benzinemotor van 218 pk en een 95 pk sterke elektromotor. Het gecombineerde vermogen is 313 pk. De CO2-uitstoot is desondanks slechts 143 g/km en de auto heeft 5,8 liter benzine per 100 km nodig.
We kunnen de SxC Concept bewonderen op Auto Sjanghai 2011. De persdag van de Chinese autoshow vindt plaats op 19 april.
PRIVATE LEASE Peugeot
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Peugeot 3008 1.2 PureTech Allure Pack met Panorama dak !!! Vol opties !!! Nette staat !!!
- 2021
- 80.544 km

Peugeot Partner Standaard - Elektrisch | Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels | Parkeersensoren achter
- 2026
- 10 km

Peugeot Expert Standaard Dubbele Cabine - electric | 16" stalen velgen | Driezitsbank achter zonder ISOFIX met twee neerklapbare armsteunen | Elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels
- 2026
- 10 km
Lees ook

Deze Peugeot 106 is ronduit uniek - Liefhebber gezocht

Waarom dit 30 jaar geleden de beste GTI was

Vernieuwde Peugeot 408: extra aandacht voor de plug-in hybride

Nuchter het nieuwe jaar in met een tweedehands stationwagon van €14.500



