Autonieuws  |  Volkswagen Eos landt op Schiphol

Volkswagen Eos
4 oktober 2010  |  11:51  |  Tekst:  |  Foto's: Sebastiaan Koopstra

Fabrikanten testen hun toekomstige auto’s vaak op de meest exotische locaties, maar ze moeten daar natuurlijk ook naartoe gevlogen worden. En juist Schiphol is daarom ook een prima plek om gecamoufleerde auto’s te spotten. Deze keer kregen we foto’s binnen van wat zo op het eerste gezicht een Eos in een boerka is.

AutoWeek-lezer Sebastiaan Koopstra mailde ons foto’s van deze nog niet eerder gespotte Volkswagen. Hij vertelt ons: “Vorig jaar kwam ik bij het vrachtgebouw van KLM Cargo een testauto van Volkswagen tegen. Het bleek toen om de Volkswagen Amarok te gaan. Nu stond er weer een auto van VW, bedekt onder een zeil met de uitdrukkelijke instructies om het zeil er te allen tijde en onder welke omstandigheden dan ook, erop te laten zitten. Nu heb ik ook weer foto's gemaakt.”
Sebastiaan vervolgt: “Ik heb zelf het vermoeden dat het hier om de nieuwe Volkswagen Eos gaat; voor een sedan is 'ie te kort en voor een hatchback is de 'kofferklep' te lang en het is duidelijk zichtbaar dat het een driedeurs auto is. Grappig is dat de hoes op afstand doet vermoeden dat het om een BMW gaat, de velgen, de sticker op de motorkap en het gedeeltelijk zichtbare VW embleem op de grille maken duidelijk dat het om een VW gaat.”
Uitstekend werk van Sebastiaan, en zo zie je maar weer dat je niet naar de bittere kou van Lapland of de hitte van Death Valley hoeft te reizen om autonieuws te zien. Door de zware camouflage is het voor ons ook moeilijk om met 100 procent zekerheid te zeggen wat er onder zit, maar wij vermoeden ook dat de contouren van een Eos onder het doek door schemeren.
Dat de Eos komt, is zeker. Veel details zijn echter nog niet bekend. Volkswagen kennende zal het motorenpalet zuiver bestaan uit TSI’s en TDI’s. De bodemplaat wordt weer een mix van Passat- en Golf-techniek, aldus een woordvoerder. De vernieuwde Eos komt op z’n in 2011 op de markt. Volgens dezelfde woordvoerder betreft het een uitgebreide facelift, die de Eos het nieuwe familiegezicht bezorgt.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TEST

Volkswagen Eos 2.0 TSI
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep