Autonieuws  |  Prijzen nieuwe Hyundai i30 bekend

Hyundai i30
3 september 2010  |  11:12  |  Tekst:

Hyundai heeft de prijzen van de nieuwe Hyundai i30 bekend gemaakt. De i30 is er vanaf € 13.995,- Op alle modellen zit een start&stop systeem.

De i30 is er in vier uitvoeringen, in de goedkoopste versie, de i-drive, zit onder andere een tripcomputer, mistlampen, follow me home-verlichting en een schakelindicator. Daarna komt de i-motion, met onder andere cruise control en snelheidsbegrenzer, elektrisch inklapbare buitenspiegels, in de buitenspiegel geïntegreerde knipperlichten en parkeersensoren achter als extra’s ten opzichte van het huidige model.
Wie nog meer luxe wenst, kan gaan voor de i-catcher, hier krijgt men onder andere een supervision instrumentarium (luxere klokken met meer LED-lichtjes), ESP, regensensor en stoelverwarming. De meest luxe uitvoering, de i-motion Business, levert ook nog een navigatiesysteem en een bluetooth carkit.
De i30 is leverbaar met twee benzinemotoren: een 1.4i met een vermogen van 109 pk en een 1.6i met 126 pk. Daarnaast is er nog een dieselmotor: de 1.6 CRDi met een vermogen van 115 pk. De tweeliter benzine- en dieselmotoren verdwijnen uit het gamma. De CO2-uitstoot is voor de benzinemotoren van 145gr/km gedaald naar 135 gr/km. Voor de dieselmotor is deze gedaald van 126 gr/km naar 115 gr/km. De bijtelling van alle versies is zodoende 20 procent.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
VOLG AUTOWEEK OOK OP
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK MULTITEST

Hyundai i30 1.4 - Kia Cee’d 1.6 - Mazda 3 1.6 - Peugeot 308 1.6
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep