Autonieuws  |  ABT TT RS met ruim 500 pk!

ABT TT RS
2 september 2010  |  11:29  |  Tekst:

Met een vermogen van 340 pk is een Audi TT RS al niet misselijk, maar ABT denkt dat daar nog wel wat bij kan. Daarom heeft ABT heeft een opvoerset voor de vijfcilinder turbo van de Audi TT RS geproduceerd, die leverbaar is in twee varianten.

De eenvoudigste opvoerkit van de TT levert al 420 pk, evenveel als de R8 4.2 FSI biedt. Met deze tuningkit accelereert de ABT van 0-100 km/u in 4,3 seconden. De topsnelheid ligt op 282 km/u. Voor wie nog meer wil is er een nog krachtiger variant beschikbaar: de ABT Power S. Met een vermogen van 501 pk klaart deze versie de 0-100 km/u sprint in slechts 4 seconden. De topsnelheid ligt bij deze versie op 292 km/u. Hierbij horen natuurlijk 20-inch BR- en CR lichtmetalen wielen. Ook is er een ABT CR Superlight 19-inch lichtmetalen wiel verkrijgbaar. Christian Abt, de baas van ABT, benadrukt dat de auto zich ook goed leent voor een rustig ritje.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
VOLG AUTOWEEK OOK OP
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Peugeot RCZ - Volvo C30 - Audi TT
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep