Autonieuws  |  Nieuwe BMW 1-serie nu ook gespot als 3-deurs

BMW 1-serie driedeurs 2012
27 juli 2010  |  15:36  |  Tekst:

BMW stuurt de nieuwe 1-serie nu ook als driedeurs de straat op. De camouflage wekt de indruk dat het om een vijfdeurs gaat maar onder de psychedelische bestickering gaat wel degelijk de driedeursversie van de nieuwe hatchback schuil.

Bij BMW is het nooit stil. Dit jaar staat vooral in het teken van de nieuwe 5-serie, 2011 wordt het jaar van de nieuwe 1-serie en in 2012 is het de beurt aan een kersverse Dreier. Tussendoor worden ook nog de nodige nichemodellen gelanceerd.
De nieuwe 1-serie komt in 2011 op de markt, op z’n vroegst krijgen we hem op de Salon van Genève te zien, en die vindt altijd in maart plaats. Gezien het testprogramma van BMW toont het merk eerst de vijfdeurs. Die werd in de winter van 2009/2010 op pad gestuurd. Deze week ging de driedeurs van de tweede generatie 1-serie voor het eerst op de knip van onze spionagefotograaf. We verwachten de driedeurs begin 2012 op de markt, nadat eerst de vijfdeurs in de markt is gezet. Die weg bewandelde BMW ook met de huidige 1-serie. Daarvan verscheen de driedeurs zelfs pas nadat de vijfdeurs al drie jaar in de showrooms stond.
Onderhuids zullen de nieuwe 1- en de nieuwe 3-serie veel componenten delen, zoals ook de 5- en de 7-serie qua bodem en ondersteltechniek veel overeenkomsten hebben. Er gaan bovendien geruchten dat BMW met de nieuwe 1-serie flink aan het downsizen slaat, zelfs met driecilinder turbomotoren.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Audi RS3 - BMW 1-serie M Coupé
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep