Autonieuws  |  Honda Jazz Hybrid: inpakken… omdat het kan

Honda Jazz Hybride
25 maart 2010  |  13:19  |  Tekst:

Momenteel trekt de CR-Z alle aandacht naar zich toe, maar Honda heeft nog een hybride-ijzer in ’t vuur. Ook de Jazz komt namelijk met een hybride aandrijflijn op de markt. Hier hebben we de eerste spyshots.

Rarara, wat zou dit voor auto zijn? Honda heeft zich de moeite getroost om het logo af te plakken, maar zelfs niet-autofreaks zullen deze auto herkennen als een Jazz. De camouflage geeft aan dat we hier toch met iets speciaals te maken hebben. En wat komt er voor speciale Jazz aan? Inderdaad, de hybride! Niet bepaald de handigste manier om ongestoord te testen, maar het maakt ons werk natuurlijk alleen maar makkelijker.
De Jazz Hybrid krijgt een IMA-aandrijflijn aan boord, bestaande uit een viercilinder benzinemotor en een elektromotor. Om wat voor benzinemotor dat gaat, is dat nog niet officieel bekend. Er zijn echter sterke geruchten over een exemplaar met een cilinderinhoud van 1,1-liter. De komst van de Jazz met alternatieve aandrijflijn is eigenlijk heel logisch: juist bij gebruik in de stad werpt de hybride techniek z’n vruchten af, en de stad is nou net de habitat van de Jazz.
Honda wil dat de Hybrid niet duurder wordt dan een conventionele Jazz. Met het fiscale klimaat van ons land (met een CO2-uitstoot onder 110 gram geen bpm) zou dat wel een kunnen betekenen dat de Jazz Hybrid bij ons de goedkoopste Honda op de prijslijst wordt. Honda onthult de Jazz zeer waarschijnlijk eind dit jaar. In 2011 komt de hybride op de markt.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
VOLG AUTOWEEK OOK OP
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Ford Fiesta 1.6 TDCi Econetic Titanium – Mazda2 1.3hp BiFuel GT-M Line – Honda Jazz Hybrid Elegance
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep