Autonieuws  |  Volgende Lexus IS weer als stationwagen

Lexus IS SportCross
15 maart 2010  |  13:21  |  Tekst:

Lexus richt zich meer op de Europese markt. Daar hoort ook een stationwagen bij van de IS.

De nieuwe Lexus IS verwachten we volgend jaar. Daarvan moet ook weer een stationwagenversie verschijnen. Van eerste generatie verscheen al een SportCross-versie, maar met de komst van het huidige model werd een dergelijke carrosserievariant niet doorgezet. De reden daarvan is dat de kopers in Amerika een dergelijke stationwagen niet lusten.
Lexus wil zich echter hoe lang hoe meer op de Europese markt gaan richten. Het belangrijkste bewijs daarvan is de Lexus CT, die vanaf volgend jaar op de markt komt in de klasse van de 1-serie en Audi A3. Om een overtuigende vuist te kunnen maken in het segment van de 3-serie en A4, is in Europa een stationwagen broodnodig.
Verder gaan er geruchten dat de volgende Lexus IS alleen nog in hybrideversies op de markt komt. En dat betekent dus dat deze gedoodverfde leaseauto in de prijzen valt als het gaat om lage bijtelling. Een dieselversie keert niet meer terug. Al vlug na de presentatie van de huidige IS 220d verzekerde Lexus ons dat die uitvoering de enige Lexus diesel ooit is en blijft.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
VOLG AUTOWEEK OOK OP
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Audi A4 2.0 TFSI - Honda Accord 2.4 Executive - Lexus IS 250
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep