Autonieuws  |  Mercedes SLS Roadster terug op continent

Mercedes SLS AMG Roadster
28 september 2009  |  13:50  |  Tekst:

De Mercedes SLS AMG Roadster heeft de hittetests in het westen van de VS achter de rug en rijdt nu onder heel andere omstandigheden op de Ring rond. In de regen wordt de open versie van de SLS AMG klaargestoomd voor zijn marktintroductie, vermoedelijk in 2011.

Eer de Mercedes SLS AMG Roadster op de markt komt is het alweer 2011. Uiteraard beschikt de onthoofde versie van de nieuwe Gullwing niet over vleugeldeuren, dat wordt namelijk een beetje lastig bij een stoffen dak. Afgelopen zomer doken opeens uit het niets de eerste beelden op van een SLS AMG Roadster in de stoffige woestijnen van de VS. De 571 pk sterke SLS AMG moest toen nog onthuld worden op de IAA.
Behalve aan een Roadster werkt Mercedes AMG ook nog aan een geheel elektrisch aangedreven SLS, met vier, bij de wielen geplaatste elektromotoren. Daarvan komt in 2013 waarschijnlijk een kleine serie op de markt.
De dichte SLS AMG is al bestelbaar, hij kost in Nederland meer dan drie ton en er zijn al meer dan 40 bestellingen vanuit ons land binnen.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Maserati GranCabrio Sport – Mercedes-Benz SLS AMG Roadster
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep