Autonieuws  |  ‘Zoon Kroymans Salesmanager Benelux voor Tesla’

Tesla Roadster
3 juli 2009  |  11:51  |  Tekst:

De appel valt niet ver van de boom: Tesla is in overleg met Rogier Kroymans, zoon van de bekende Frits, om hem te benoemen tot salesmanager van Tesla voor de Benelux. Later zal dan een dealerschap volgen.

Senior Vice-president van Tesla Motors, Michael van der Sande, bevestigt tegenover AutoWeek dat hij in gesprek is met Rogier. “Ik heb goede hoop dat we zeer snel tot een akkoord komen. In eerste instantie gaat het dan om een benoeming tot Salesmanager voor de hele Benelux, tegen het einde van dit jaar willen we hier ook een dealervestiging openen.” Van der Sande benadrukt dat er geen enkele band is met Kroymans Corporation. “ De familieband is eigenlijk toeval, wij werken alleen met volledig onafhankelijke dealers.”
Tesla opende onlangs zijn eerste Europese dealer in Londen, op zeer korte termijn komen daar winkels in Monaco en Munchen bij.
Rogier Kroymans heeft lange tijd in de Amerikaanse autobranche gewerkt. In april 2007 ging hij vervolgens voor zijn vaders bedrijf aan de slag, hij krijg toen de leiding over een dealergroep van Kroymans in Nijmegen.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Volg AutoWeek

 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep