Dikke diesel voor Citroën C5 en C6

Citroën C6 2.2 HDiF
Citroën vervangt de 2,7-liter HDiF uit de C5 en de C6 door de vernieuwde versie daarvan. Die meet 3,0 liter en heeft wat meer pk's. De prijzen van de dikke diesels zijn inmiddels bekend.
Citroën vervangt de 208 pk sterke 2,7-liter biturbo V6 diesel door de vernieuwde versie daarvan. Die is 3,0-liter groot en heeft een vermogen van 243 pk. Eerder maakte de nieuwe motor al zijn opwachting in de Jaguar XF.
De C5 kost met zijn nieuwe hart 47.990 euro; hij is altijd gekoppeld aan het Exclusive-uitrustingsniveau. De Tourer is er voor 49.290 euro.
Het koppel van de vernieuwde diesel is maximaal 450 Nm. De V6 heeft een gemiddeld verbruik van 7,4 liter op 100 km; de 2,7-liter lustte 8,7 liter. De CO2-uitstoot is 195 gram per kilometer en het energielabel is D.
In de C6 is de motor te koop in combinatie met de Ligne Business en de Exclusive-uitvoeringen. Die eerste heeft een prijs van 67.890 euro en de Exclusive is te koop voor 76.290 euro. De C6 krijgt in zijn nieuwe uitmonstering de 18 inch 'Atlantique'-wielen mee, die al bekend zijn van de C5.
Video

PRIVATE LEASE Citroën

Lezersreacties (42)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.