Autonieuws  |  Jaguar Nederland failliet

Jaguar logo | Foto: ANP/AFP
29 april 2009  |  16:00  |  Tekst:

Een van de grote slachtoffers van de moeilijkheden bij Kroymans is Jaguar Nederland. Het hing al een tijdje in de lucht, maar nu is het definitief: Jaguar Nederland heeft z’n faillissement aangevraagd.

Dat meldt de website van de Rechtbank Amsterdam. Volgens een goed ingelichte bron treden een paar werknemers in dienst bij Land Rover, de rest van de vijftien medewerkers is z'n baan kwijt. Jaguar Nederland wil geen commentaar geven op het nieuws.
Waarschijnlijk verhuist de Jaguar-import naar Beesd. Jaguar Nederland kan daar intrekken bij Land Rover Nederland. Op dit moment is daar nog niets officieel over bekend, aldus een woordvoerder van Land Rover Nederland.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

BMW M5 – Jaguar XKR-S Coupé
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep