Autonieuws  |  Primeur: de Citroën C4 Picasso!

Citroën C4 Picasso
25 juli 2006  |  09:25  |  Tekst:
De échte Picasso staat nog bij Citroën onder een doek te wachten op de onthulling. Het modelautootje is echter al klaar en is gewoon via E-bay te koop. Dit zijn de wel heel aparte eerste foto’s van de Citroën C4 Picasso!
 
Citroën heeft voor de nieuwe midi-mpv opnieuw gekozen voor de typenaam Picasso. Op de flank van het modelautootje dat op E-bay te koop staat is het typeaanduiding duidelijk te lezen. Tijdens de ontwikkeling van de auto was er sprake van dat Citroën de naam van de beroemde schilder liet vallen.
De nieuwe Picasso komt, net als de Renault Scénic te koop in twee formaten. De eerste is een vijfzitter en is 4,40 meter lang. De lange variant heeft een derde zitrij en dus zevenzitter. Hij meet 4,55 meter. Dit schaalmodel is de zevenzitter.
De C4 Picasso gebruikt een verlengde bodemplaat van de C4. Ook het motorenaanbod is gelijk aan de hatchback. Dat betekent dat het palet begint met een 90 pk 1,4-liter bij de benzineversies en een 1,6-liter HDI met 90 pk bij de diesels. De sterkste diesel is de 136 pk HDI en bij de benzineversies de 143 pk turbomotor die in samenwerking met BMW is ontwikkeld.
De nieuwe Citroën C4 Picasso beleeft zijn showdebuut op de Autosalon van Parijs, komende september. Het oude model blijft als prijsbreker nog een jaar naast de nieuweling leverbaar.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

Renault Mégane 1.4 TCe - Citroën C4 1.6 VTi
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep