
Seat Leon Sportstourer 1.0 TSI 110pk Style Business Intense
2022 -
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
| Aangemeld sinds | 28 september 2022 |
|---|---|
| Aantal reacties op artikelen | 24 |
Voor een gemiddelde Amsterdammer die nooit buiten de ring komt en altijd een paar rondjes moet rijden...(4 juli 2023)
Ik heb aardig wat reviews gezien van een Mercedes G-klasse, maak daar eens een rondje mee in de modder...(31 mei 2023)
Dat zou mooi zijn, een kwalitatief goede auto met een aantrekkelijke prijs. Ik zeg doen! (27 maart 2023)
Ik snap die Duitsers wel, 20 jaar terug waren alleen Audi stations een beetje te pruimen. Tegenwoordig...(14 maart 2023)
Toen ik een nieuwe Seat ging uitzoeken, ben ik uitgekomen op de FR-editie. FR: Formula Racing. Met daarin,...(17 februari 2023)
Zou maar zo kunnen, scheelt maar een paar tientjes: https://www.autoweek.nl/autonieuws/artikel/audi-rs-e-tron-gt-heeft-prijs/...(17 februari 2023)
Lijkt mee een prima keuze. Ik vind de scirocco er wel stoer uitzien, maar hij rijdt echt niet prettig....(10 februari 2023)
Jij hebt zeker na 2015 geen enkele BMW meer gezien? Wat zijn die de weg kwijt op designgebied. (10 februari 2023)
Jij legt de lat ook niet zo hoog hè (6 februari 2023)
De C- en E-estates zie ik in Duitland en Nederland best veel rijden. Denken ze bij MB nou werkelijk...(2 februari 2023)