

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 27 maart 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Ge-wel-dig! Deze Vantage is prachtig uitgevoerd in Onyx Black met satin Bronze velgen waardoor de auto een zeer sportieve uitstraling heeft. Tel daar de uitmuntende staat en zeer lage kilometerstand bij op en hier staat de ultieme Sportscar!
Het betreft hier het nieuwste model van de Vantage. Telkens als u denkt dat het niet mooier kan, doet Aston Martin er nog een schepje bovenop. De kleine koplampen van de vorige generatie hebben plaatsgemaakt voor modernere units, maar het geweldige design is gebleven! Door de welvende lijnen en brede wielkasten oogt de Vantage zeer sportief, als een Europese “Muscle Car”.
Onyx Black blijft een prachtige kleur voor een Aston Martin. In de schaduw lijkt het gewoon zwart, maar zodra de zon erop schijnt komt een geweldige schittering naar voren dankzij de hoge concentratie metallic flakes! Gecombineerd met de Satin Bronze velgen met daarachter zwarte remklauwen en alle details in het zwart heeft dit exemplaar een ongekende uitstraling.
In het interieur gaat het sportieve thema verder. Alcantara voert de boventoon op het dashboard, deurpanelen, zetels en binnenhemel. Ieder ander oppervlak is hoogwaardig afgewerkt in pianolak, leder en aluminium. Op het dashboard prijken de drie Bang & Olufsen speakers die uw favoriete muziek fantastisch ten gehore brengen, tenzij u natuurlijk van het motorgeluid wil genieten…
En dat kan zeker! Want deze Vantage is uitgerust met een Quicksilver uitlaatsysteem. Quicksilver maakt uitlaatsystemen voor vrijwel ieder model Aston Martin en staat bekend om zijn hoge kwaliteit en geweldige sound. De 4.0 V8 kan vrij brullen en versterkt de rijbeleving zodanig dat u de adrenaline voelt stromen wanneer u het gaspedaal intrapt!
Deze Vantage staat nu bij ons in de showroom en is klaar voor puur rijplezier. Met een zeer lage kilometerstand verkeert deze auto in absolute topstaat, zowel optisch als technisch. Is uw interesse gewekt? Maak een afspraak en kom genieten!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektronisch sper differentieel
- Quicksilver sportuitlaat
Infotainment
- Audio installatie premium
- Bowers&Wilkins sound system
- DAB radio
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Alcantara hemelbekleding
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Surround view camera
Overige
- Bluetooth
- Branded umbrella
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2018 - 2025
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Koster & Hogeslag Automotive Sisalstraat 58 8281JK GENEMUIDEN, NL 0382600121 http://www.khautomotive.nl info@khautomotive.nl
Bedrijfsinformatie
Alle bezichtigingen en proefritten zijn op afspraak. U kunt het beste ons per e-mail of telefonisch benaderen voor een afspraak.
Bezoekt u onze website voor grotere foto’s en meer informatie. Tevens vind u op onze website al onze gegevens.
Al onze auto's worden bij inname gecontroleerd op technische en optische toestand. Wij zorgen dat dit inzichtelijk is voor verkoop. Hierdoor hebben wij en u zicht op de uitgevoerde werkzaamheden en de te verwachte werkzaamheden. Al onze auto’s zijn technisch gecontroleerd en professioneel gepoetst. Uiteraard kunt u uw huidige auto bij ons inruilen. Alle moeite is genomen om de informatie op onze website en advertenties zo accuraat, duidelijk en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.


Aston Martin Vantage Roadster vs. Mercedes-AMG GTC...
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.982 cc |
| Max. vermogen | 488 kW (665 pk) |
| Max. koppel | 685 Nm |
| Massa | 1.530 kg |
| Inhoud brandstoftank | 73 l |
| Topsnelheid | 314 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,6 s |
| Actieradius | 708 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,3 l/100km (1 op 7,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Energielabel | G |
Opties
Koster & Hogeslag Automotive
Sisalstraat 588281 JK Genemuiden






















































