Video  |  Klokje rond BMW 735i

 
plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
4 juni 2008
Een vette BMW 7-serie en dan nog op gas ook! Willem Ellemeet kocht in 2005 een drie jaar jonge 735i en liet er meteen een gasinstallatie inbouwen. De teller is nu de twee ton gepasseerd en inmiddels staat er een prachtige 750i van 2006 klaar om het stokje over te nemen. Inderdaad, ook met lpg. Wij nemen de Zeven van 2002 onder de loep.
Lees het volledige Klokje Rond verslag
 
 
10-02-2012
Nieuws
NedCar vlag halfstok
 
10-02-2012
Autotests
Opel Astra GTC vs Renault Megane Coupé
 
09-02-2012
Occasions
Skoda Superb 1.8 T - 2003
 
09-02-2012
Specials
BMW 540i
 
08-02-2012
Autotests
Cadillac CTS-V Coupé
 
08-02-2012
Occasions
rollenbank ford focus rs
 
07-02-2012 16:00
 
Volkswagen Tiguan II - illustratie Larson
 
06-02-2012
Autotests
toyota avensis
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep