Video  |  BMW 130i met M-sportpakket

 
plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
17 maart 2006
Onder de huif van de 130i huist een zescilinder lijnmotor met een inhoud van 2.906 cc, die in zijn jongste configuratie ook al dienstdoet in de 330i, de 530i en de 630i. De krachtbron komt tot een vermogen van 265 pk en levert een maximaal koppel van 315 Nm. In de grotere modellen van BMW staat hij garant voor inspirerende prestaties, en het behoeft nauwelijks betoog dat de 3,0-liter de lichtere 1 Serie tot ongekende hoogten opstuwt. De topsnelheid is – het komt niet als een verrassing – begrensd op 250 km/h. Maar dat mag de pret niet drukken; veel belangrijker is het acceleratievermogen van de BMW, want daar heb je wat aan in de dagelijkse praktijk. En sprinten, dat kan de 130i als de beste; vanuit stilstand lanceer je ’m in slechts 6,1 seconden naar de 100 km/h. En trap je bij tachtig het gaspedaal in tot op het schutbord in het vierde verzet, dan doorbreek je in 5,8 seconden de 120 km/h-grens.
 
 
25-05-2012
Autotests
Volkswagen Golf GTI Cabriolet
 
25-05-2012
Journaal
Bas van Putten
 
24-05-2012
Specials
AW Seat Campagne
 
22-05-2012
Journaal
Opel Adam - illustratie Larson
 
22-05-2012
Autotests
Toyota Prius Wagon
 
21-05-2012
Specials
domdomdom rally
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep