Video  |  Klokje rond - Bentley Mulsanne Turbo

 
 
plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
27 januari 2011
Tja, hoe gaat dat, met zo’n oude Engelse dame? Ze verliest wel eens een drupje… Zelfs als zij van adellijke komaf is. Bovendien maakt het roestspook geen onderscheid tussen een Austin Montego of een Bentley, hoewel hij meer tijd nodig heeft om zich een weg door het dikke plaatwerk van de Mulsanne te knagen. Eens zien of de eigenaar ook zo nu en dan een traantje moet laten….
Lees het volledige Klokje Rond verslag
 
 
25-05-2012
Autotests
Volkswagen Golf GTI Cabriolet
 
25-05-2012
Journaal
Bas van Putten
 
24-05-2012
Specials
AW Seat Campagne
 
22-05-2012
Journaal
Opel Adam - illustratie Larson
 
22-05-2012
Autotests
Toyota Prius Wagon
 
21-05-2012
Specials
domdomdom rally
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep