Autonieuws  |  Gereden: Citroën Berlingo

Citroën Berlingo
18 mei 2008  |  12:00

Dertien jaar geleden alweer introduceerde Citroën de Berlingo, die eigenlijk de eerste echte ’ludospace’ was. Nu is er de nieuwe generatie, die op het onderstel van de C4 Picasso staat. Staat deze nieuwe budget-MPV een beetje z’n mannetje?

Er rust een zware last op z’n schouders, want Citroën is in dit segment marktleider. Door het onderstel van de C4 Picasso heeft de nieuwe Berlingo een forse wielbasis, 2,73 meter. De neus en de fikse wielkasten geven de auto een vlotte uitstraling.
Eenmaal onderweg hebben we een leuk dashboard voor ons. De auto stuurt direct en zeker niet zonder gevoel. Omdat het een Franse auto is, zit het met het comfort ook wel snor.
 
De volledige rij-impressie met de Citroën Berlingo kunt u lezen in AutoWeek 21, die op woensdag 21 mei in de winkels ligt.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Nu tot € 1.500 voordeel Citroën Berlingo Multispace +0% financiering Het voordeel op de ...

AutoWeek Triotest

Fiat Dobló 1.4 - Citroën Berlingo Multispace VTi 120 - Renault Kangoo Family 1.6
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep