Autonieuws  |  Luca De Meo nieuwe CEO Alfa Romeo

Luca De Meo
12 december 2007  |  10:04  |  Tekst:

De Fiat Group heeft Luca De Meo als nieuwe CEO van Alfa Romeo benoemd. De Meo volgt Antonio Baravalle op, die eerder deze week afzwaaide bij het Italiaanse merk.

Fiat heeft Luca De Meo (40) onlangs benoemd tot chef marketing voor het gehele concern. Zodoende is hij verantwoordelijk voor de marketing van Abarth, Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Lancia en Maserati. Deze functie blijft De Meo naast zijn CEO-schap uitvoeren.
De belangrijkste missie van de nieuwe CEO is het succesvol herintroduceren van Alfa Romeo op de belangrijke Noord-Amerikaanse markt. Sinds de 164 heeft het Italiaanse merk geen auto meer in de Verenigde Staten verkocht. Om de ambitieuze doelstellingen te verwezenlijken, gaat Alfa Romeo ook auto’s in de Verenigde Staten produceren.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Dubbeltest

Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Multi-Air TCT Distinctive - BMW 118i Business
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep