Autonieuws  |  Seat Altea aan de Businessline en Chill Out!

Seat Altea Businessline en Chill Out!
10 februari 2013  |  13:13  |  Tekst:

Vorige week werd de Seat Mii voorzien van een actiemodelletje. Een week later is het de beurt aan de Altea en -XL, welke als Businessline en Chill Out! in de showroom komen te staan.

Om de twee oudgedienden nog even onder de aandacht te brengen worden de Altea en Altea XL voorzien van een tweetal actiepakketjes. 

Het feestelijke Businessline pakket is gebaseerd op de Altea en Altea XL op de 105 pk sterke 1.6 TDI Style. Dat betekent niet alleen 20% bijtelling maar ook een behoorlijke standaarduitrusting. Als Businessline voegt Seat een radio/navigatiesysteem, parkeersensoren achter en een regen- en lichtsensor toe. Normaal gesproken vraagt Seat 1.800 euro voor dit setje, nu hoeft er slechts 300 euro neergeteld te worden. Hij is per direct te bestellen en kent een vanafprijs van 25.500 euro voor de Altea. Voor de Altea XL moet je 250 euro extra meebrengen.

Liever geen diesel, maar wel voordeel? Voor deze kopers heeft Seat de Chill Out! klaarstaan. Het pakket is leverbaar op de 105 pk sterke 1.2 TSI benzine- en de 140 pk sterke 2.0 TDI Style-dieseluitvoering. Als Chill Out! krijgen de Altea's de beschikking over bi-xenon verlichting, een radio-navigatiesysteem, 16-inch lichtmetalen velgen, parkeersensoren achter en regen- en lichtsensoren. Net als de Businessline kost het Chill Out!-feestje 300 euro. Normaal gesproken moet 2.500 euro voor de opties worden neergelegd. De Altea XL vraagt eveneens 750 euro's extra.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Multitest

Opel Meriva - Kia Venga - Nissan Note - Seat Altea
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep