|
| 24 januari 2013 | 11:10 | Tekst: Marco Gorter | Print Mail Houd me op de hoogte |
Sinds november vorig jaar is de Golf verkrijgbaar en nu al zijn er meer dan 100.000 bestelformulieren ondertekend. Op dit moment is de vraag zelfs groter dan het aanbod en dus ziet Volkswagen zich genoodzaakt om extra diensten te draaien. De fabriek in Wolfsburg gaat tot aan maart drie extra zaterdagdiensten doorvoeren, daarmee moeten zo’n 2.000 extra Golfs gebouwd kunnen worden.
Er is echter niet alleen maar goed nieuws, want ook bij Volkswagen voelen ze de effecten van de crisis. Hoewel de Golf de bestverkochte auto van ons continent blijft, daalde de vraag in december flink. Ten opzichte van dezelfde maand een jaar eerder nam de vraag af naar 22.698 exemplaren, dat is 32% minder. Volkswagen zag z’n verkopen als geheel met 23 procent dalen, terwijl het gemiddelde op 16 procent lag. Voorlopig lijkt een herstel nog niet aan de orde.
Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber! Lees verder |
![]() |

Volkswagen Golf 1.2 Trendline - Toyota Auris Hybrid Lease Pro |