Autonieuws  |  Galpin GTR-1: voor wie weer een Ford GT wil

Galpin GTR-1
4 december 2012  |  09:35  |  Tekst:

Wij waren duidelijk niet de enigen die het afzwaaien van de Ford GT in 2006 betreurden. Het Amerikaanse Galpin mist de auto zo erg, dat het met z'n eigen supercar komt, geïnspireerd en gebaseerd op de iconische Ford.

Met de techniek zit het wel snor: Galpin belooft een vermogen van maar liefst 1.000 pk. De koper kan kiezen uit een body van aluminium of koolstofvezel. De auto krijgt bovendien een interieur dat geheel gebouwd is naar wens van de klant. Bij het eerbetoon naar de Ford GT moeten we overigens wel een kleine kanttekening plaatsen: voor elke Galpin GTR-1 moet er een Ford GT als donorauto sneuvelen...

Meer details volgen bij de officiële lancering volgend jaar. Het is nog niet duidelijk wanneer Galpin de GTR-1 precies gaat introduceren.

Galpin mag dan niet bij veel mensen een belletje doen rinkelen, het is wel degelijk een merk met een historie. Het was bijvoorbeeld de eerste dealer die Shelby Cobra auto's verkocht.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep