Autonieuws  |  Volkswagen Scirocco niet meer nieuw te bestellen

Volkswagen Scirocco R
11 oktober 2012  |  13:00  |  Tekst:

Volkswagen stopt met het nieuw leveren van de Scirocco in ons land. De importeur heeft deze maatregel genomen door de tegenvallende verkoopcijfers.

Het nieuws kwam naar boven door vwforum.nl, dat beslag had weten te leggen op een brief van de importeur aan de dealers waarin het nieuws werd gemeld. In de brief worden de prijsstelling van de Scirocco en het feit dat de auto door veel wagenparkbeheerders wordt geweigerd als redenen voor het besluit aangevoerd.
Een woordvoerder van de importeur bevestigt het nieuws: “Het klopt dat de Scirocco vanaf 31 oktober 2012 niet meer nieuw bij ons te bestellen is. We hebben nog wel een voorraad van enkele tientallen Scirocco’s staan waarmee we de geïnteresseerden de komende periode kunnen bedienen.”
Pon houdt de deur nog wel op een kier voor de auto: “Deze situatie blijft zo tot Volkswagen eind volgend jaar de gefacelifte Scirocco presenteert. Dan gaan we kijken of de facelift het marktpotentieel van de coupé verbetert en we de Scirocco toch weer gewoon in de prijslijst opnemen.”

Van de huidige generatie Scirocco heeft de importeur tot en met september 2012 2.126 exemplaren verkocht. Topjaar was 2009, toen er 824 op kenteken werden gezet.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 122 Pk (Kleur Deep Black) Van  € 35.266,- voor € 30.900,- ...

AutoWeek Triotest

Peugeot RCZ - Volkswagen Scirocco - Audi TT
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep