Autonieuws  |  Opnieuw Clio Estate gekiekt

Renault Clio Tourer
21 september 2012  |  16:44  |  Tekst:

Het uiterlijk van de Renault Clio is al even geen geheim meer, maar de Estate-versie wordt nog steeds druk getest.

Deze keer zijn de testrijders neergestreken in de buurt van de meest populaire plek voor dit werk: de Nürburgring. De auto is nog steeds goed ingepakt (hoewel, nog steeds, we hebben al een ongecamoufleerd exemplaar gespot), maar het is wel interessant om hem eens naast zijn hatchback-broer te zien staan, zodat de verschillen duidelijk worden.

De Estate verschilt misschien nog wel meer van zijn voorganger dan de hatchback. De huidige Clio Estate is door zijn hoge vorm een wat oubollig model, maar daar maakt deze nieuwe zo te zien resoluut een eind aan. De brede achterspatborden geven hem een duidelijk sportief karakter. De wielen onder deze testauto suggereren overigens dat er hier sprake is van een extra krachtige versie, maar officieel is daarover nog niets duidelijk.

Renault toont z'n Clio Estate waarschijnlijk al op de Autosalon van Parijs. In de eerste helft van 2013 komt de auto op de markt.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Peilstok

Is dit een test?

Volg AutoWeek

ActieAuto

De nieuwe Renault Clio nu bij Renault Janssen! De nieuwe Renault Clio, de vierde generatie van het ...

AutoWeek Dubbeltest

Kia Rio - Renault Clio
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep