Autonieuws  |  Toyota Yaris Trend is speciaal voor jonger publiek

Toyota Yaris Trend
17 september 2012  |  16:34  |  Tekst:

Toyota richt zich tijdens de Autosalon van Parijs natuurlijk vooral op de introductie van de nieuwe Auris. Maar er komt meer nieuws uit de hoek van Toyota. De Yaris Trend moet met wat uiterlijk vertoon vooral jongeren achter het stuur van de compacte Japanner zien te krijgen.

De Yaris Trend is van buiten te herkennen aan chromen details rond de kop- en mistlampen. Verder zien we in het zwart uitgevoerde B- en C-stijlen 'om de horizontale lijn van de Yaris te benadrukken', aldus Toyota. Omdat je zonder mooie schoenen natuurlijk niet hip bent, wordt de Yaris Trend op 16-inch lichtmetaal gezet. Boven de achterklep prijkt een subtiel spoilertje en de achterlichten zijn nu uitgevoerd met LED-verlichting.

In het interieur is zachter materiaal gebruikt dat de indruk van leer moet wekken. We zien contrasterend wit-zwart kleurgebruik en het stuurwiel en de pookknop hebben stiksels in dezelfde stijl. Op de Autosalon van Parijs kunnen we zien hoe deze opsmuk in realiteit uitpakt.

De Yaris Trend is als 1.0 vijfdeurs te bestellen en staat in het eerste kwartaal van volgend jaar bij de Nederlandse dealers. De prijs wordt later bekend gemaakt.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Ruil nu uw auto in en krijg tot € 1.500,- extra inruilwaarde! Minder brandstofkosten, geen of minder ...

AutoWeek Multitest

Renault Clio - Suzuki Swift - Kia Rio - Toyota Yaris
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep