Autonieuws  |  Actie: Suzuki Swift Bandit

Suzuki Swift Bandit
14 september 2012  |  13:35  |  Tekst:

De Suzuki Swift wordt weer als actiemodel 'Bandit' leverbaar. De verschillen met de overige uitvoeringen zitten in de uitrusting.

Van het vorige model was er ook een Bandit-uitvoering, en die lijn zetten de Japanners nu voort. Een Bandit is voorzien van onder meer airco, uitgebreide audio met usb-aansluiting, stoelverwarming, 16-inch lichtmetaal, cruise control en een dakspoiler. Ook metallic lak is standaard, waarbij de keuze bestaat uit de kleuren wit, zwart, zilver, grijs en donkerbruin.

Het 'fully loaded' Swiftje wordt aangedreven door de 1,2-litermotor die ook in de andere uitvoeringen te vinden is, de Sport uitgezonderd. Dat betekent een vermogen van 94 pk en een sprinttijd van nul naar honderd in 12,3 seconden, gecombineerd met verbruik dat volgens de fabriek 1 op 20 bedraagt. Een driedeurs Swift Bandit kost 14.499 euro. Voor twee deuren extra vraagt de dealer vijfhonderd euro, wat het totaal brengt op 14.999 euro.
 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Bij Suzuki pas over 3 jaar betalen! 50/50 deals worden door meerdere automerken ingezet, maar bij Suzuki ...

AutoWeek Multitest

Renault Clio - Suzuki Swift - Kia Rio - Toyota Yaris
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep