Autonieuws  |  Renault Clio II blijft lekker bij de tijd

Renault Clio
13 september 2012  |  18:39  |  Tekst:

In sommige werelddelen doen ze niet zo moeilijk over het oprekken van de levenscyclus van een model. Zo kan deze oude Renault Clio nog best een paar jaar mee met de neus van een nieuwe.

Deze foto is afkomstig van Auto Plus en toont een Renault Clio van de uit 1998 stammende tweede generatie (foto 2) met de snuit van de splinternieuwe Clio, de vierde generatie op foto 3. Noem het treurig, noem het efficient omgaan met je voorraden en materialen. Blijkbaar zijn ze in Brazilië, want voor die markt is deze Clio-mix bedoeld, niet zo kritisch.

Behalve het nieuwe front zien we andere buitenspiegels en is de plastic beschermstrip aan de zijkant verdwenen. Volgens de berichten is ook de achterklep iets anders; de kentekenplaat is verhuisd naar de bumper. Deze opgedirkte Clio maakt in oktober z'n publieksdebuut tijdens de autobeurs van Sao Paolo.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

De nieuwe Renault Clio nu bij Renault Janssen! De nieuwe Renault Clio, de vierde generatie van het ...

AutoWeek Multitest

Renault Clio - Opel Corsa - Peugeot 208 - Volkswagen Polo
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep