|
| 11 september 2012 | 13:32 | Print Mail Houd me op de hoogte |
Via de Facebook-pagina van Volvo Cars Nederland kunnen de minder verlegen mensen onder ons hun naam en foto uploaden. Die worden dan op een groot billboard langs de A13 boven een Volvo V40-advertentie geplaatst. Er is ook een webcam gericht op het billboard, zodat Facebook-gebruikers de hele dag live mee kunnen kijken.
Uiteraard sturen de deelnemers niet alleen maar voor wat aandacht hun foto en naam op. Aan het einde van de actie op 16 september kiest Volvo winnaars voor z'n 'It's You V40 Circuit Experience'.
Voor de liefhebbers en degenen die niet 24 uur per dag over de A13 rijden of online zijn: op de Facebookpagina van Volvo Nederland is ook een enorme fotoshow te vinden van de billboards zoals die er inmiddels al zijn geweest. Een kleine greep hieruit hebben we toegevoegd aan dit bericht.
Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber! Lees verder |
![]() |

BMW 1-serie - Mercedes-Benz A-klasse - Volvo V40 - Volkswagen Golf |