Autonieuws  |  Speciaal voor Amsterdam: Ford Fiesta facelift!

Ford Fiesta facelift
5 september 2012  |  08:00  |  Tekst:

Amsterdam is aanstaande donderdag het Mekka voor de Ford-liefhebber, want op een groot (besloten) feest gaat het concern diverse primeurs in onze hoofdstad onthullen. Een van de belangrijkste is zonder twijfel de gefacelifte Fiesta.

Het front van de gefacelifte Fiesta valt op door de trapeziumvormige grille, koplampen met LED-dagrijverlichting en een 'power dome' op de motorkap. Binnenin heeft Ford het dashboard 'geharmoniseerd' en de ergonomie nog eens goed onder de loep genomen.

De uiterlijke wijzigingen mogen dan redelijk beperkt zijn gebleven, toch grijpt Ford de facelift aan om nieuwe systemen te introduceren. De vernieuwde Fiesta kan bijvoorbeeld beschikken over het connectiviteitssysteem Ford Sync, Active City Stop en -een Europese primeur- Ford MyKey. Met dat systeem kunnen ouders de Fiesta 'begrenzen' voor als hun kroost op pad gaat. Denk aan een snelheidsbegrenzer, maar ook een volumebegrenzer voor de audio is een optie.
Het belangrijkste wapenfeit van de gefacelifte Fiesta is echter toch wel de introductie van de 1,0-liter Ecoboost driecilinder. Ford belooft dat de Fiesta hierdoor het beste verbruik in z'n klasse krijgt.

Zoals gezegd debuteert de Fiesta facelift morgen op Fords 'Go Further Event', dat in ons eigen Ziggo Dome plaatsvindt. Een andere inmiddels bevestigde primeur is die van de nieuwe Mondeo. Het grote publieksdebuut van de auto's is gepland voor de Autosalon van Parijs, die eind deze maand gehouden wordt.

 

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

ENGINE OF THE YEAR UPGRADE Ford EcoBoost motoren zijn geavanceerde benzinemotoren die topprestaties ...

AutoWeek Triotest

Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm - Ford Fiesta 1.6 TDCi Econetic - Skoda Fabia 1.2 TDI Greenline
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep