Autonieuws  |  ‘Renault komt met vier luxemodellen’

Initiale Paris
28 augustus 2012  |  12:58  |  Tekst:

De Franse minister van Industrie heeft gezegd dat Renault vier luxemodellen gaat bouwen, waarschijnlijk onder de nieuwe merknaam Initiale Paris.

Renault maakt 'zeer binnenkort' – waarschijnlijk zo rond de beurs van Parijs, eind september – bekend wat het precies van plan is met betrekking tot de luxemodellen, die wellicht worden voorzien van het naamplaatje ‘Initiale Paris’. Dat heeft de Franse minister van Industrie, Arnaud Montebourg, zondag gezegd in een interview. “Ik meen dat ze met vier modellen komen die hoger in de markt worden gezet omdat Renault heeft besloten om ervoor te gaan en te vechten”, aldus Montebourg.

Renault wilde geen commentaar geven op de uitspraak van de minister, die bewust of onbewust z'n mond voorbij heeft gepraat. De enige mededeling die werd gedaan was het bevestigen van een nieuwe Espace in 2014.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

RENAULT TWINGO PARIS PARIS EXCLUSIEF BIJ AREND AUTO! Arend Auto introduceert een exclusief Twingo ...

AutoWeek Dubbeltest

Renault Mégane 1.5 dCi - Ford Focus 1.6 TDCi
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep