|
| 3 augustus 2012 | 16:59 | Tekst: Marco Gorter | Print Mail Houd me op de hoogte |
Binnen het gamma van de 3008 waren er twee versies die dankzij hun kleinere wielen 99 gram CO2-uitstoot scoorden, de Hybrid4 en de Hybrid4 Blue Lease. Voor die versies voert Peugeot nu enkele wijzigingen in het motormanagement door, waardoor de CO2-uitstoot met acht gram daalt naar 91 gram per kilometer. Dat is precies genoeg om voortaan in het bijtellingtarief van 14% te vallen, terwijl particuliere kopers kunnen profiteren van vrijstelling van MRB.
Omdat deze versies hierdoor ook vrijgesteld worden van BPM daalt de catalogusprijs bovendien aanzienlijk. Voortaan staat de Peugeot 3008 Hybrid4 voor € 37.190 in de prijslijst, een daling van € 2.800. De Blue Lease kost voortaan op € 34.990, waarmee dit zakelijke model € 3.410 goedkoper is geworden. Levering van de vernieuwde versies begint per 1 oktober aanstaande.
Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber! Lees verder |
![]() |

Ford C-MAX 1.6 EcoBoost 150pk Titanium - Mercedes-Benz B 200 BlueEFFICIENCY - Peugeot 3008 GT 1.6 THP |