Autonieuws  |  Jaguar/Land Rover: 1.100 nieuwe werknemers

Jaguar XF Sportbrake
25 juli 2012  |  15:20  |  Tekst:

Economische crisis? De luxere merken in de autowereld lijken er niet zo veel last van te hebben. Bij Jaguar/Land Rover komen zelfs 1.100 nieuwe arbeidsplekken beschikbaar.

Terwijl andere automerken juist moet bezuinigen en werknemers moeten ontslaan, is Jaguar/Land Rover in de gelegenheid om juist nieuwe mensen aan te nemen. Zo komen er 1.100 banen beschikbaar bij de Castle Bromwich-fabriek in Groot-Brittannië, waar onder andere de nieuwe XF Sportbrake en later de nog te onthullen productieversie van de F-Type gebouwd zullen worden.

In de afgelopen twee jaar heeft Jaguar al 8.000 nieuwe arbeidsplaatsen gecreëerd. Deze stappen worden met enthousiasme ontvangen door de Britse overheid, die de uitbreiding ziet als een teken van toewijding en investering in het land.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Jaguar XF modeljaar 2013   Jaguar introduceert de vernieuwde XF modeljaar 2013. Het succesvolle model ...

AutoWeek Dubbeltest

BMW M5 – Jaguar XKR-S Coupé
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep