Autonieuws  |  Mercedes deelt A-klasses uit aan Ajax-vrouwen

Mercedes-Benz Nederland ondersteunt eerste vrouwen
18 juli 2012  |  12:11  |  Tekst:

Het Duitse automerk met de ster is supporter van het eerste vrouwenelftal van Ajax, dat uitkomt in een competitie van Nederland en België.

Er is al sinds 2009 sprake van een samenwerking tussen Mercedes (en dochtermerk Smart) en Ajax. Voor het begin van het nieuwe voetbalseizoen gaat dit verbond een stap verder: de nieuwe vrouwenselectie wordt voorzien van auto’s van het Duitse merk.

Vandaag, tijdens de eerste trainingsdag in de voorbereiding op het nieuwe seizoen, heeft het team de eerste Mercedes-Benz A-klasses overhandigd gekregen. Het vrouwenelftal neemt deel aan de nieuwe BeNe League, de competitie voor vrouwenvoetbal in België en Nederland.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

De Mercedes-Benz Wegrij Weken Nu tot € 5.000,- voordeel op de BlueEFFICIENCY Editions Tijdens de ...

AutoWeek Dubbeltest

Range Rover 4.4 - Mercedes-Benz GL 350
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep