Autonieuws  |  S3 opnieuw ongecamoufleerd over de Ring

Audi S3
14 juli 2012  |  15:29  |  Tekst:

Nu we kennis hebben kunnen maken met de nieuwe A3 kan de uitrol van het verdere gamma beginnen. Liefhebbers zullen voornamelijk uitkijken naar de komst van de S3 en die snelle versie laat niet al te lang op zich wachten, getuige deze beelden.

Over niet al te lange tijd zal Audi het doek van de S3 trekken, naar verwachting op de autosalon van Parijs. Ongecamoufleerde prototypes draaien al enige tijd hun rondjes over de Nürburgring en onze spionagefotograaf kiekte hem ditmaal in het zwart. Zoals we eerder ook al zagen krijgt de nieuwe S3 vier uitlaatpijpen, waardoor de S3 nu meer in lijn valt met andere S-modellen. Daarnaast zien we dikker aangezette bumpers en uiteraard grote wielen, zoals je van een sportieve telg mag verwachten.
Onder de kap van de A3 komt waarschijnlijk een 2,0-liter viercilinder met 280 pk. Uiteraard zal die z’n vermogen naar alle vier de wielen sturen. Het ziet er naar uit dat Audi geen handbak meer gaat aanbieden voor de S3, de S-Tronic bak met dubbele koppeling wordt de enige transmissiekeuze. Begin 2013 staat de nieuwe S3 bij de dealers, daarna is het wachten op de nog snellere RS3. Die absolute topper verwachten we echter pas in 2014.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Multitest

Honda Civic - Audi A3 - Mercedes Benz A-klasse - Volvo V40 - BMW 1-serie
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep