Autonieuws  |  Superexclusief: Aston Martin V12 Vantage Roadster

Aston Martin V12 Vantage Roadster
3 juli 2012  |  09:01  |  Tekst:

Kun je je een betere manier voorstellen om van Aston Martins machtige V12 te genieten dan een V12 Vantage? Wij nu wel: een V12 Vantage Roadster!

Je raadt het al: de eerste foto's zijn voortijdig op internet beland. Voor de techniek kunnen we kijken bij de V12 Vantage met gesloten dak. Dat betekent een 5,9-liter V12 met een vermogen van 517 pk en een maximumkoppel van 570 Nm. De sprint naar 100 km/h vergt iets meer dan vier seconden en de topsnelheid zal rond de 300 km/h uitkomen.

Aston Martin wil waarschijnlijk 101 exemplaren van deze exclusieve Roadster bouwen. Meer details hierover volgen binnenkort. Of de auto naar Nederland komt en -zo ja- wat de prijs dan is, is vooralsnog onbekend.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep