Autonieuws  |  Ford laat meer Fiesta facelift zien

Ford Fiesta
27 juni 2012  |  17:10  |  Tekst:

Alhoewel de Ford Fiesta het Europees gezien nog prima doet, is hij toch alweer een van de oudere auto’s in z’n segment. Vandaar dat het Duitse merk druk aan een facelift werkt. Inmiddels durft het merk ook de achterlichten te laten zien.

En daar is nu net weinig nieuws te zien, want Ford heeft alleen de details aangepast. De vorm blijft hetzelfde. Aan de voorzijde heeft Ford de auto nog wel gecamoufleerd gelaten en daar lijkt dan ook meer aan de hand. Reken op een front dat gelijkenissen vertoont van dat van de nieuwe Mondeo. Kijk bijvoorbeeld maar naar de grille. Ook de vorm van de koplampen toont verwantschap.

Het grote nieuws op motorisch gebied wordt de introductie van de 1,0-liter driecilinder Ecoboost-benzinemotor. Die motor moet de al wat oudere, atmosferische 1.4- en 1.6-krachtbronnen vervangen. Ook komt er een ST-versie, die een 180 pk sterke 1,6-liter turbomotor onder de kap krijgt. Ford onthult de opgefriste Fiesta nog eind dit jaar, verwachten wij, waarschijnlijk op de Autosalon van Parijs.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

ENGINE OF THE YEAR UPGRADE Ford EcoBoost motoren zijn geavanceerde benzinemotoren die topprestaties ...

AutoWeek Triotest

Alfa Romeo Mito 1.3 JTDm - Ford Fiesta 1.6 TDCi Econetic - Skoda Fabia 1.2 TDI Greenline
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep