Autonieuws  |  Meer power voor je Porsche 911 met de Powerkit

Porsche 911 Powerkit
21 juni 2012  |  15:45  |  Tekst:

De nieuwste 911 is al geen misselijke auto als het op snelheid aankomt, maar er zijn altijd mensen die meer power willen. Daarom biedt Porsche Exclusive de powerkit aan. Goed voor 430 pk!

Wie nog meer vermogen wil hebben in de kont van z’n Porsche 911 Carrera S kan de Powerkit bestellen bij Porsche Exclusive. Zo levert de 3,8-liter grote zescilinder boxermotor 430 pk, waarmee de sprint van 0 tot 100 km/h (in het geval van de Coupé) in slechts 4,0 seconden kan worden afgelegd. De topsnelheid komt op 306 km/h te liggen voor een 911 met PDK en op 308 km/h voor de versie met handbak. Het verbruik wordt volgens Porsche niet beïnvloed.

De extra kracht is mogelijk dankzij aanpassingen aan het motormanagement, speciale cilinderkoppen met andere nokkenassen en een nieuw inlaattraject, evenals een extra tussenkoeler. Ook het uitlaatgeluid profiteert van de aanpassingen, want met de Powerkit wordt een krachtig, sportief geluid geproduceerd.

Naast de motorische upgrade biedt Porsche Exclusive ook pakketten met aerodynamische carrosseriedelen aan. Zo is er een verlaagde voorbumper met grotere koelopeningen in Sport Design-pakket, waar ook een ‘ducktail’-vormige achterspoiler bij hoort. Het Aerokit Cup-pakket biedt een extra vaste ‘vleugel’ boven de achterspoiler en een extra voorste spoilerlip met grotere luchtinlaten. Daarnaast zijn er onder andere getinte zijruiten en een exterieurpakket met onderdelen in carrosseriekleur te bestellen. Ook het interieur is met onder andere sierlijsten van luxe materialen aan te passen.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Posterstory

Techart Porsche 911
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep