Autonieuws  |  Aston Martin knalt door: Vanquish online te zien

Aston Martin AM 310 Vanquish
19 juni 2012  |  12:00  |  Tekst:

Hier is de nieuwe topper van Aston Martin: de Vanquish, met codenaam AM 310, oftewel de auto die de DBS (die zelf de oorspronkelijke Vanquish verving) waarschijnlijk gaat opvolgen.

Naar verluidt komt de officiële onthulling van de DBS-opvolger vanavond pas, maar via de website van het Britse sportwagenmerk hebben we nu al de nodige foto’s en informatie. Op het gebied van styling heeft Aston Martin de nodige inspiratie gehaald uit de meer dan een miljoen kostende One-77, zoals we op eerdere spyshots konden zien.

Technisch treffen we het bekende recept aan. Onder de kap ligt een 6,0-liter V12 die in de AM 310 Vanquish een gezonde 573 pk en 620 Nm levert. Zo gaat de sprint van 0 tot 100 km/h in 4,1 seconden. De topsnelheid ligt naar verluidt op 295 km/h, iets lager dan de 307 km/h die de 517 pk sterke DBS kan halen.

De nieuwe Vanquish is zowel alleen twee stoelen voorin als in 2+2-configuratie leverbaar. De bagageruimte is flink vergroot naar een inhoud van 368 liter.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep