Autonieuws  |  Vernieuwde Suzuki Splash trekt lange neus

Suzuki Splash facelift
15 juni 2012  |  12:10  |  Tekst:

Suzuki heeft de Splash opgefrist. Zo heeft het model een nieuwe voorbumper gekregen, maar ook de CO2-uitstoot is iets omlaag gegaan.

De facelift maakt de auto maar liefst 6 centimeter langer dan voorheen. De auto heeft een grotere grille gekregen en de bumper loopt nu wat verder naar onderen door. Bovendien komen er twee nieuwe kleuren beschikbaar, een blauwtint en bruin.

Dankzij onder meer een start-stopsysteem daalt de CO2-uitstoot naar 106 g/km, wat helaas net niet genoeg is om ook na de introductie, nota bene op 1 juli aanstaande, 14% bijtelling te bieden. De vernieuwde Splash wordt leverbaar vanaf 9.899 euro, een prijsstijging van 600 euro ten opzichte van het uitgaande model.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Bij Suzuki pas over 3 jaar betalen! 50/50 deals worden door meerdere automerken ingezet, maar bij Suzuki ...

AutoWeek Multitest

Opel Agila 1.0 / Suzuki Splash 1.0 / Hyundai i10 1.1 / Kia Picanto 1.1 / Fiat Panda 1.2 / Ford Ka 1.3
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep