Autonieuws  |  Skoda Citigo Rally gooit haren los bij Wörthersee

Skoda Citigo Rally
16 mei 2012  |  08:24  |  Tekst:

De Skoda Citigo een braaf autootje? Niet bij het jaarlijkse GTI-treffen bij de Wörthersee! Skoda neemt namelijk de dikke Citigo Rally Concept mee.

De Citigo Rally, die alleen nog op een schets te zien is, is geïnspireerd op de Fabia waarmee Skoda rally's rijdt. De Citigo Rally onderscheidt zich van de gewone versie door een grote voorbumper, grote luchtinlaten en een flinke voorspoiler. Aan de achterzijde zien we een centraal geplaatste uitlaat en een grote 'taartschep'. De Rally staat op 18-inch lichtmetaal. Over de techniek meldt Skoda niets.

Ook laat Skoda nog een Citigo DJ Car zien. Vanavond zal 'een internationaal bekende DJ' vanuit die flink aangepaste auto een DJ-set verzorgen. Aangezien Skoda de laatste tijd veel heeft samengewerkt met Neerlands DJ-trots Tiësto, gokken we dat hij vanavond optreedt in Oostenrijk. Van deze Skoda Citigo DJ Car is momenteel helaas nog geen beeld beschikbaar.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Skoda viert feest   ŠKODA heeft veel te vieren in 2013. Er komen acht nieuwe of vernieuwde ...

AutoWeek Triotest

Skoda Citigo 1.2 - Fiat Panda Twin-Air 85 - Hyundai i10 1.2
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep