Autonieuws  |  Land Rover Defender volgens Piet Boon

Land Rover Defender 110 by Piet Boon
10 mei 2012  |  10:50  |  Tekst:

Eens in de zoveel tijd bemoeit ontwerper Piet Boon zich tegen de producten van Land Rover aan en deze keer heeft hij zich ontfermd over een Defender 110.

Piet Boon komt vaker over de vloer bij Land Rover en Range Rover. Deze keer mocht de interieur- en meubelontwerper zich uitleven op een Defender 110. De Land Rover Defender 110 by Piet Boon herken je onder andere aan z’n witte dak en matgrijs metallic lak. De voorbumper, koplampomlijstingen, treeplanken, wielen en het luchtrooster in het rechter voorspatbord zijn matzwart gespoten. Het eveneens matzwarte Piet Boon-logo onder de tankdop maakt het af.

“De Defender is stoer, tijdloos en eigenzinnig, daar hoort geen verfijnd design bij maar juist een accentuering van zijn sterke ontwerptaal”, aldus Boon. In het interieur staan met ‘stonewashed’ leer beklede Recaro-stoelen en ook het bergvak tussen de stoelen is met leer bekleed. De handgrepen zijn van aluminium en de hemelbekleding en zonnekleppen zijn uitgevoerd in Ebony-stof.

De Defender van Piet Boon is voorlopig een uniek exemplaar. Mocht er serieuze belangstelling voor de auto zijn, wordt een oplage van maximaal tien exemplaren overwogen.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AutoWeek Dubbeltest

Iveco Massif-Land Rover Defender
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep